Casa Cerejeiras Villa
A Casa Cerejeiras Villa Campos do Jordão legfeljebb 10 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint az az Amantikir Park, 2 km-re található.
A Mercado Municipal De Campos Do Jordão 3 km-re, a Floresta Encantada park pedig 6 km-re fekszik a szálláshelytől. A vendégek élvezni fogják a Claudio Santoro Auditórium közelségét, az oktatási helyszín hozzávetőlegesen 25 perc sétára található.
A Casa Cerejeiras Villa továbbá kilátást kínál a kertre.
Rendelkezésre áll egy teljesen felszerelt konyha minden alapvető felszereléssel, beleértve a hűtőt is. A 3 hálószobás szálláshelytől szomszédságában van a Bar Da Amizade, ahol a vendégek különböző ételeket fogyaszthatnak. A környék közlekedési lehetőségei között szerepel az Emilio Ribas vasútállomás, mely 7 km-re.
- Helyi látnivalók
- Tarundu Szabadidőközpont1,3 km
- Grove Of Silence1,1 km
- az Amantikir Park2,3 km
- Horto Florestal Park3,7 km
- Fazendinha Toriba2,5 km
- Vista Chinesa1,9 km
- Városkapu1,2 km
- Kínai kilátó2 km
- Repülőterek
- Sao Jose dos Campos Regional81 km
- Vasútállomások
- Emilio Ribas Train Station7 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
Szoba felszereltsége
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Mekkora a Casa Cerejeiras Villa befogadóképessége?
A Casa Cerejeiras Villa akár 10 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa Cerejeiras Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Casa Cerejeiras Villa hűtővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A szálláshely élvezetes kilátást kínál?
A szálláshely kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Casa Cerejeiras Villa területén tartózkodunk?
Campos do Jordão nevezetességei közé tartozik a Mosteiro de São João és a Mercado Municipal De Campos Do Jordão, amelyek 3 km-re, illetve 3,1 km-re találhatók a Casa Cerejeiras Villa területétől. Ezenkívül a Floresta Encantada park (6 km) szintén ajánlott a látogatásra. - ❓
Van kert a Casa Cerejeiras Villa területén?
A Casa Cerejeiras Villa tágas kerttel büszkélkedhet, ahol a látogatók élvezhetik az erkélyt.